Prodej chaty

Užitná plocha m2

76m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný rekreační objekt zasazený v jižní stráni malebného prostředí řeky Berounky u obce Sýkořice. Rekreační objekt stojí na vlastním kaskádovitém pozemku o rozloze 716 m2 a nabízí pěkný pohled do údolí a přilehlou okolní přírodu.

Dispozice přízemí: obývací pokoj s jídelním stolem, kuchyňský kout a koupelnový kout.

Dispozice podkroví: jeden prostorný pokoj resp. ložnice.

Sklep: chata je zcela podsklepena, ve sklepě je suché WC se septikem

 

Objekt je zděný, podlaha v přízemí betonová s linem, v podkroví podlaha dřevěná s kobercem. Vytápění obývací místnosti pomocí kamen na TP. Voda není do objektu přivedena, do budoucna je možno řešit vrtem. Pozemek není oplocen.

Rekreační objekt je vhodný pro milovníky houbaření, rybaření a vodáky. Okolí nabízí mnoho možnosí na výlety do Křivoklátských lesů, na hrad Křivoklát a zříceniny okolních hradů nebo množství pěších a cyklistických naučných stezek. Chata je vzdálena 1,7 km od obce Sýkořice ( obchod, restaurace ) a 700m od břehu řeky Berounky. Zhruba 1km po řece Berounce je tábořiště U jezu Račice, Valentův Mlýn kde je možno se koupat a rybařit u jezu. V blízkosti je železniční zastávka Račice nad Berounkou.

Proti proudu řeky Berounky ve vzdálenosti cca 2 km je možno dojít do obce Zbečno, kde je železniční zastávka Zbečno. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem.

 

Jednání o koupi přímo s majitelem.