Prostorný byt

Užitná plocha m2

59m2

Popis nemovitosti

Uvažujete o koupi startovacího nebo investičního bytu s rychlým spojením do centra Prahy? Právě nyní se prodává prostorný byt 2+kk v docházkové vzdálenosti od stanice metra Hůrka.

Bytová jednotka o ploše 58,5 m2 je koncipována jako 2+kk na nachází se v 1. NP. Okna bytu jsou orientována na východ do klidného vnitrobloku. Elektrické předokenní žaluzie Vám zajistí dlouhý nerušený spánek v letních měsících a zabezpečí nemovitost během Vaší nepřítomnosti. Předností bytu je velkorysá obytná místnost s novou kuchyňskou linkou a důmyslně odděleným pracovním koutem. Na podlaze je položena kvalitní velkoformátová italská dlažba, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Byt nabízí dostatek úložného prostoru i pro náročnějšího majitele. Na lodžii s plochou téměř 3 m2 se vstupuje z obytné místnosti a můžete ji využít nejen k posezení a odpočinku.

Bytový dům z roku 2000 se nachází nedaleko Centrálního parku. V docházkové vzdálenosti je plná občanská vybavenost (pošta, poliklinika, školy, školky, bazén pro veřejnost, restaurace, Kaufland, Lidl, Lutz, Möbelix) a za pouhých šest minut chůze se dostanete ke stanici metra B Hůrka. V roce 2019 bylo provedeno zateplení budovy včetně renovace fasády. Proběhla také výměna oken v celé budově na izolační plastová trojskla.

Bezproblémové parkování je zajištěno před domem.

Energetický štítek budovy je ve třídě „C“.

Zvu Vás na prohlídku.