Družstevní byt 3+kk

Užitná plocha m2

65m2

Popis nemovitosti

Doporučuji ke koupi družstevní podíl bytu o dispozici 3+kk v revitalizovaném panelovém domě nedaleko stanice linky metra „C“ Háje.

 

Byt ve 4. NP o výměře 65 m2 prošel celkovou rekonstrukcí a svou dispozicí 3+kk je vhodný pro rodinné bydlení. Obě ložnice jsou orientované na severozápad do klidné ulice, a v horkých letních dnech tak zajistí nerušený spánek. Obytná místnost o výměře 26 m2 s jihovýchodní orientací je vybavená novou kuchyňkou linkou s vestavnými spotřebiči (indukční varná deska, horkovzdušná trouba a myčka) a je z ní vstup na zasklenou lodžii o velikosti 3 m2. Předností bytu je velká komora, ve které je vývod na pračku a uložíte v ní množství věcí.

 

Byt s nulovou anuitou není v současnosti možné převést do osobního vlastnictví. O převodu se začne uvažovat po splacení úvěru, který byl čerpán na rekonstrukci domu, v roce 2024. Byt je možné financovat hypotečním úvěrem se zástavou na jinou nemovitost.

 

Panelový dům je zateplený, má opravenou střechu, nový výtah, jsou kompletně vyměněná okna i vstupní dveře, které se otevírají pomocí čipu.

 

Parkovat můžete přímo před domem nebo na velkém parkovišti vedle domu. Jedná se o oblast bez zón.

 

Před domem se nachází autobusová zastávka, odkud jezdí autobusy na metro linky „C“ Opatov a Háje. Jen pár kroků od domu je nově otevřená prodejna Lidl, prodejny Penny a Billa, OC Opatovská a městská knihovna. Samozřejmostí jsou v docházkové vzdálenosti školy, školky, dětská hřiště a krásný Centrální park nejen k procházkám i aktivnímu odpočinku. V blízkosti domu jsou Milíčovský les a Hostivařská přehrada.

 

Energetický štítek budovy se připravuje.

 

Zvu Vás na prohlídku.