Prodej rodinného domu

Užitná plocha m2

285m2

Popis nemovitosti

Výhradně prostřednictvím naší RK Vám nabízím ke koupi rodinný dům v obci Hostivice, v okrese Praha západ.

Dům se nachází v klidné části obce v ulici, kterou projíždějí pouze rezidenti. Dům leží na rovinatém pozemku o rozloze 486m2. Kromě domu je na pozemku samostatně stojící garáž se sektorovými dveřmi, dvě vedlejší stavby, které mohou složit jako domek pro hosty, udírna, dílna apod. Zahrada je osázena jehličnatými a ovocnými stromy.

Samotný rodinný dům je nyní ve dvougenerační dispozici. V přízemí se nachází byt o rozloze 105m2 v dispozici 3+1. V prvním patře a podkroví je druhý byt, jehož dispozice je 6kk. V prvním patře se nachází prostorná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice a samostatné wc a koupelna, v podkroví jsou pak tři další pokoje. Dohromady má tento druhý byt 165m2. Oba byty mají vlastní lodžii.

Dům je podsklepen, sklep má 40m2, je zde plynový kotel na ohřev vody a vytápění, čerpadlo a úložné prostory. Užitnou plochu uvádíme jen z hlavního domu s byty, ostatní nemovitosti nejsou v u.p. započítané.

V Hostivice je veškerá občanská vybavenost a díky svému umístění jde o velmi vyhledávanou lokalitu. V místě a okolí je spoustu příležitostí ke sportovním aktivitám a mnoho lokalit v docházkové nebo dojezdové (na kole) vzdálenosti. Například Obora Hvězda či přírodní park Divoká Šárka.

Hostivice je velmi dobře dostupná i dopravně, autem na Zličín zabere cesta 8 minut, do centra Prahy 25.

Vlakem z nádraží Hostivice, které je vzdáleno od nemovitosti 10 minut pěšky nebo 3 minuty autem, jste za 7 minut ve Veleslavíně na stanici metra A anebo za 20 minut na Vltavské na stanici metra C.

Doporučuji prohlídku. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.